Hubrecht

   HOME   OVER ONS   CONTACT   AANBOD   BIJSTAND   AANGIFTES    OFFERTES   GALERIJ   ASSURMIFID/GDPR   BANKACTIVITEIT
                                                                                                                             
                       team individueel                     
                                                            
Filiep Hubrecht :filiep@hubrecht.be   T 056/980 031
verantwoordelijke productie en schadebeheer


Karolien Hubrecht :karolien@hubrecht.be   T 056/980 030
verantwoordelijke productie en administratie verzekeringen + boekhouding


Willem Van Wijnendaele:willem@hubrecht.be  T 056/980 032
verantwoordelijke Bank Nagelmackers , beleggingen en kredieten


Kurt Vanderbeken: kurt@hubrecht.be   T 056/980 033
productie en administratie verzekeringen


Angeline Parmentier : angeline@hubrecht.be   T 056/980 034
productie en schadebeheer


Glenn Verbauwhede : glenn@hubrecht.be  T 056/980 694
productie en administratie verzekeringen

 

OPENINGSUREN



Maandag tot donderdag
van 8u30 tot 12u00
van 13u00 tot 18u00

Vrijdag
van 8u30 tot 12u00
van 13u00 tot 17u00

zaterdag
op afspraak




                                                              U vindt de weg naar ons via                                                                  

    maps


                                                                                                                                                                                                       
MyBroker

My Broker




Verzekeringswinkel Hubrecht M.bvba
FSMA registratienr. 019631 Ac-B RPR.0426.172.270
Hubrecht - Van Wijnendaele bvba
FSMA registratienr. 110639 A-B RPR.0446.439.035
Kortrijkstraat 149, B-8560 Wevelgem
T 056 414.668  F 056 420.253  E verzekeringswinkel@hubrecht.be
www.hubrecht.be